Nasza oferta

 

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (KURIER InPost) już od 250,00 zł.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sekret zdrowych paznokci ujawniony przez SwissPharma
Sekret zdrowych paznokci ujawniony przez Swiss Pharma

Słabe, łamliwe paznokcie to problem, z którym zmaga się niejedna kobieta marząca o pięknych, zadbanych dłoniach. W telewizji non stop pojawiają się reklamy promujące suplementy obiecujące długie, mocne paznokcie, ale ich ilość sprawia, że kobiety, zagubione pośród wszystkich różnorodnych specyfików, nie wiedzą, który z nich sprosta problemom, z którymi się zmagają. Poniżej zdradzamy sekret zdrowych paznokci.

Przyczyny łamliwych paznokci

Paznokieć to rogowa osłona palca, zbudowana z keratyny. Podobnie jak włosy, jest wytworem naskórka i pełni funkcje ochronne oraz obronne.

Paznokcie każdego dnia narażone są na uszkodzenia mechaniczne, a codzienne obcowanie z silnymi detergentami, kosmetykami i twardymi przedmiotami jeszcze bardziej obniża szanse na posiadanie pięknych, silnych paznokci.

Główną przyczyną tego problemu, na którą mamy wpływ, jest niewłaściwa dieta, czyli taka, która uboga jest w cynk, żelazo, krzem i witaminę B. Łamliwość paznokci może wynikać również z uwarunkowań genetycznych oraz nieprawidłowej pielęgnacji, do której należy traktowanie ich acetonem, nieumiejętne piłowanie lub obgryzanie. 

Wpływ suplementów diety na zdrowie i piękno paznokci kobiety

Niemal każda z nas miał w życiu do czynienia z suplementami diety. Wspomniane substancje to preparaty, do których zadań należy uzupełnianie niedoborów konkretnych składników w organizmie. Warto pamiętać, że nie są one jedyną drogą do dostarczenia sobie potrzebnych witamin, a stanowić mogą tylko uzupełnienie codziennej diety, nigdy jej podstawę. Regularne stosowanie suplementów diety wzbogaconych w witaminy z grupy B, cynk, żelazo, krzem i inne związki mineralne, gwarantuje zauważalne efekty w postaci silniejszych, mniej rozwarstwiających się paznokci oraz pobudzonej do wzrostu płytki.

Naturalne suplementy sekretem zdrowych paznokci - zdradza SwissPharma

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym wyborem, nie tylko jeśli chodzi o leki i kosmetyki, są substancje naturalne. Zgodnie z tą ideą opracowano szereg preparatów, do których działania wykorzystane zostały dostępne w przyrodzie substancje i ekstrakty witamin pozyskiwane z roślin, w których występują. Dla przykładu, kwas L-askorbinowy - znany jako witamina C - swoje najbardziej wartościowe, naturalne źródło ma w owocach dzikiej róży, natomiast beta-karoten i witamina A z powodzeniem pozyskiwane są z marchwi. Warto też zwrócić uwagę na niepodważalną rolę naturalnie występujących kwasów tłuszczowych 3, 6 oraz 9. Spożywanie codziennie dwóch łyżeczek eliksiru zdrowia zamkniętego w butelkę w formie suplementu, nie tylko polepszy kondycję włosów i paznokci, ale również zredukuje częstotliwość bólów głowy, wpłynie na złagodzenie dolegliwości serca oraz chorób układu nerwowego. Korzystanie ze suplementów diety powstałych na bazie naturalnych składników stanowi jeden z sekretów zdrowych paznokci SwissPharma.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl